Červen 2013

Zpravodajství Aiko and Sayuri 7 (Anime/Manga speciál)1.část

29. června 2013 v 9:10 | Aiko
Ahojky! :D Já vím, že jsem říkala, že zpravodajství zdřejmě nebude. Ale nemohla jsem odolat tomu, že nám začali prazdniny tak jsem si pro vás připravila speciál. :D No více dílný speciál.:D A svátek dneska má Petr a Pavel. Tak všechno nej :D

Za prvé: Možná neznáte anime Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa M.S. Je to dobré anime i když jsem viděla teprv jeden díl. Ale i tak mě to moc oslovilo :D Už jsem u toho taky zasmala (myslím XD) Trochu vám přiblížím děj: Příběh je o šesti kamarádech z děství. Ale po smrti Meiko se všichni rozešli. Jeden zanedbává školy a dokonce nevycházi ani z domu.

Za druhé: Dengeki Daisy. Patří mezi nejlepši shoujo mangy. Pamatuju si jak jsem to četla poprvé. Nemohla jsem to přestat číst. Tak moc mě to zaujalo :D. Hlavně sem se u toho zasmála. Takže doporučuju :D

Za třetí: Znáte anime Baka to Test to Shoukanjuu? Jestli ne tak se na to podívejte! Je to výborné anime. Má to ale jen 13 dílů :( Ale za to se hrozně zasmějete. :D Já se směju jen na to pomyslím. Vážně tohle aime móóóóc doporučuji.

Za čtvrté: Četli jste už mangu Hana To Akuma? Jestli ne tak děláte obrovzkou chybu. Už od prvního dílu mě tato manga moc zaujala. Hlavně mě zaujalo kresba. Je moc krásná. Přiblížím vám děj. Před patnácti lety se démon Vivi rozhodl opustit svůj svět a vydal se do světa lidí. Jednoho dne pak na prahu svého sídla našel miminko a rozhodl se, že se o něj bude starat. Holčičku pojmenoval Hana. Jenže zjišťuje, že život s dítětem není žádná lahoda a má svá úskalí. Obzvlášť když k onomu dítěti chováte zvláštní pocity. Jak se Vivi a Hana popasují se svým osudem? Zdroj:

Pokračování příště :DZase upozornění!!!!

26. června 2013 v 19:17 | Aiko |  Informace ohledně blogu
Takže jelikož je konec školy a já řeším katastofu děsivých rozměrů no da se říct, že jsem se asi zamilovala ale fakt možná znáte kamošky se na všechno ptají. No zítra máme sraz z 1.stupně takže zpravodajství nebude asi od teďka až do asi druhý týden prázdnin. Jelikož už jedu první týden prázdin za babičkou tak zpravodajství asi nebude. A vůbec v létě to zpravodajství bude pokulhávat ale články budou to jo ale jen to říkám předem :D No takže promiňte doufám, že vám to nevadí :)


Zpravpodajství Aiko and Sayuri 6

24. června 2013 v 18:54 | sayuri


Ahooj dnes je 24.června a venku víc černo než jsou Sasukeho oči :D a navíc tu máme poslední týden školu huuuu :)


Za prvé : Jak vidíte celkem se zhoršilo počasí.Byly takové vedra a ted deště :D co přijde příště ? a já si už nosím děštník atd. Takže dejte si pozor na bouřky :)

Za druhé : Naruto manga 635 : spoiler Tak dkyž jsem si to poprvé přečetla tak mě překvapil ten Orichimaru.Že by se změnil ? .... Ne já myslím možná ještě něco chystá nebo má nějaký větší cíl. Orochimaru se asi změnil snad to dopadne dobře.Tak Karin a Suigetsu ti vypadali pěkně vtipně a měli dobrou scénku s Orichimarem ,kdy řekl : ,,Oba jste divní ´´ :D
Dále tam Sasuke a Naruto bojovali ,což vypadalo dobře ale Sasuke má menší problémy. A líbilo se mi celkem obrázek Sakury ten její usměv někomu to přišlo trapné , ale tak je štastná. Moc se těším an další mangu tak jak nám to Kishimoto vymyslí dál ? to uvidíme v utery nebo ve středu :)

Za třetí :
Jak jsem zminovala ,začínají bouřky a je dobrý čas si někde zalézt doma a koukat na Anime.Když už je tak zataženo zkuzte hororové anime Mirai Niki.Tohle anime má opravdu staršidelnou atmosféru a super muziku tady posílám opening :)
Za čtvrté : V pátek pro nás mnohé značí nejlepší den.Den ,který nám ukončí školu a dostaneme vysvětčení. No ,někteří ho nebudou mít tak dobré znám docela dost lidí ,kteří budou skládat reparát.Takže snad vám to všem vyjde přeji Skvělé výzo :)

Za páté : Přeji vám aby jste si užili psolední týden v červnu a záreoven školního roku přeji vám štastné prázdniny a hodně dárku za snad skvělá vysvětčení :D :)

Typ: mažte se opalovacím krémem
Motto dne: Lidé jsou jako malé děti : hrozně je těší, když je někdo ještě menší

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

dní zbýva do konce školního roku!!

Typ: Uživejte si dokut mužete snažte se !! ikdyž to bude jen maličkost :)
Motto dne: Idealista je člověk, který pomáhá zbohatnout jiným

Vaše

příště píše takže se těště :)

Narozky

23. června 2013 v 11:27 | Aiko |  Obrázky/Animace
Tady jsou obrázky k narozrninám anime postav. Když měli narozky tak se nedělal zpravodaj takže tady jsou. :D

Yuka Minase z 11 eyes

Směska anime

23. června 2013 v 11:23 | Aiko |  Grafika


Diplom (3)

23. června 2013 v 10:03 | Aiko
Tohle je diplom pro Shizu-chan. Taky se omlouvám, že to tak dlouho trvalo. A doufám, že se bude líbit. :D

Diplom (2)

23. června 2013 v 9:58 | Aiko
Takže tohle je diplom pro Sachiko. Doufám, že se bude líbit a omlouvám se za to, že je to tak pozdě.

Vocaloid

20. června 2013 v 15:50 | Aiko |  Obrázky/Animace
Tohle jsou virtuální zpěváci :D Takže přídávám obrázky a písničky, co spívají :D Ať se líbí :DZpravodajství Aiko and Sayuri 4

17. června 2013 v 15:54 | sayuri
Ahoj zdravím vás já Sayuri dneska je 17.června 2013. Tento týden nás čekají pěkná vedra.Podle mích informací tady na Moravě je opravdu teplo. U nás v Brně jsem naměřila 30 °C a to sjem myslela že je dnes 20 °C :DDD Takže se připravte tenhel týden bude pařák ! :)

Za prvé : Nedávno jsem četla mangu Bleach 541 a tedá tam je zvratu :D POZOR SPOILER no Ichigo se dozvěděl pravdu o své zanpakuto a co je valstně Zangetsu zač ! :) Zangetsu je vlastně skrytá síla Quincy.Tohle pořekvápko mě tedá fakt ohromilo :D Dozvěděla jsem se ,že Ichigova pravá zanpakuto je Hollow :) jsem zvědavá jak se to vyvine.

Za druhé : Hokage Con je další con o anime opět v Praze dne od 22.června 9:00 do 23.června v 18:00
více zde : https://www.facebook.com/events/611128685582990/?fref=ts

Za třetí : Hej holký pujdete se opalovat tak jděte :D tenhle týden bude opravdu teplo až moc teplo,ale pořád lepší než ty deště :)

Za čtvrté
: Zítra přidám fotky mého cosplaye jako Itachi Uchiha a ještě fotky mé kamarádky jako Deidary snad se budou líbit :)

Za páté : Tak znáte nějaké cosplay shopy ? :D tady máte takové 2 dobře ověřené později přidám další tak tady český www.mangashop.cz a nebo ale to ej už ze zahraničí ale s českým menu http://search.eim.ebay.cz/?ev=&elc=3&kw=naruto&ect= (když nemáte platební karty tak jste nahraní )


Typ : Tak třebá pro holký je léto a obchody jsou plné výprodejí tak vyrežté :)
Motto dne :Když tě lidi kopou do zadku znamená to, že jsi o krok před nim

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Doufám že se vám líbil dnešní zpravodaj snažila jsem se :D příště píše

Vaše

Koho máte radši?

16. června 2013 v 20:54 Informace ohledně blogu
Tak nás napadlo koho máte asi radši. Tak se vás ptáme jakou editorku máte radší? Do komentu napište jméno vaší oblíbené editorky a proč je u vás zrovna oblíbená. Příklad: Moje oblíbená editorka je Huda protože umí hezky upravovat obrázky.
Tohle je příklad. A je to pro nás velice zajimavé kdo je u vás oblíbenější. Tak děkujeme za váší odpověď :D Sayonara :D A jo když nebudete chtít napsat komentář tak hlasujte v anketě pod článkem. :D


Shirai.cz | CZ/SK otaku portál