Duben 2014

Bleskovka 02

22. dubna 2014 v 16:22 | Aiko |  Soutěže: Bleskovky
Táák je tu další bleskovka :D Tentokrát je to na téma JMÉNO! Potřebné informace najdete ZDE. Doufám, že to bude alespoň trochu zajímavé :D

1. Svátek jména
2. Původ jména
3. Význam jména
4. Variace jména
5. Kolik přibližně lidí ností toto jméno
6. Ve statistikách je.... v oblíbenosti
7. Je i mužská/ženská verze jména?
8. Elfská podoba nebo poznámka (podle toho co tam bude :)
9. Váš nejoblíbenější stát EVROPY (i když se to netýka jmen)

UPOZORNĚNÍ:
Beru prvnich šest

Happy Easter!

21. dubna 2014 v 10:41 | Aiko |  Deníček
Veselé Velikonoce minna-san!! Tak jak dnešek (poslední den prázdnin) stravíte? Upřímně já odpoledne pofrčím s rodinkou do restauracee na oběd a pak na BRUSLÉ :D Skvělý dárek ke jmeninám :D A vlastně víte kdo má svátek dneska? Tak to zkuste najít a napište to do komentářů :D Tak já se s váme pro tuto chvíli loučím a užijte si Velikonce a poslední den prázdnin :D

Guilty Crown

20. dubna 2014 v 21:02 | Aiko |  Anime

Děj: Příběh se odehrává v Tokiu v roce 2039, po vypuknutí neznámeho viru. Od té doby bylo Japonsko pod kontrolou nadnárodní organizace s názvem GHQ.
17letý chlapec Ouma Shu získá omylem vzácnou a velkou moc. Jehož pravá ruka může ovládat "schopnosti krále", která vytahuje ze srdcí lidí "voidy" nebo-li zbraně, které jsou odrazy našich srdcích.
Shu byl spíše plachý od tragédie jak byl dítě, ale jeho osobnost a život se změní, když potká dívku jménem Yuzuriha Inori, člen skupiny rebelů s názvem "Pohřebáci", jehož členové se snaží o obnovení samosprávy v Japonsku přes vypuzení GHQ.

Omlouvám se

17. dubna 2014 v 21:38 | Sayuri |  Informace ohledně blogu
Omlouvám se. Vím, že je jasné již několik měsíců, že tady stejně nejsu. A alespoń to chci napsat oficiálně: budu vydávat článek jednou za uherský rok (dva týdny) a budu obíhat častěji SB než Aiko (přeci toho už má dost). Kdyby mě Aiko nepřemluvila tak s blogem asi zkončím úpně. ^^ Gomenasai minna-san.

První odměny za bleskovku

13. dubna 2014 v 9:13 | Aiko |  Grafika
Tak jak se máte? Já celkem dobře. Takže vám tady dávám první odměny za bleskovku. Gomen, že to nešlo rychleji ale víte ta škola :D A včera jsem to dodělat ale musela jsem s mamkou péct a potom tu byla návštěva takže jsem stihla udělat jenom dvě. Ale dneska se to budu snažit dohnat takže dneska večer nebo zítra by tu měli být ostatní. Táák a teď ty bannry a doufám, že se budou líbit. A pochopím, když to budete chtít reklamovat. :D

Sanny

Masuke

Povinné pro všechny SB-éčka!!

1. dubna 2014 v 18:20 | Aiko and Sayuri |  Informace ohledně blogu
Aby jsme zvelebily náš článek o SB-éčkách tak jsme se rozhodly udělat takový dotazníček :D !Všechny SB-éčka to mají povinné! (doufáme, že všichni vyplní, co nejdřív) Prostě chceme to mít, co nejdřív jelikož článek o SB je v hrozném stavu :D Tak a teď co vyplníte (povinně):

1. Jméno
2. Blog
3. Narozeniny blogu (žadné nevím)
4. Vaše nejoblíbenější postava (já vím, že jsem se ptaly u třídění ale většina se nezapsala) a !!POUZE 1!
5. Mail (možná se ptáte na, co tak vám to teďka vysvětlíme: Když se bude pořádat nějaká soutěž, která bude jenom pro ty které vybereme a těm pošleme jestli se chtějí zúčastnit a přímo i zadaní :D)

Toť vše naši drazí přátelé :D


Shirai.cz | CZ/SK otaku portál