Červen 2014

Léto 2014

28. června 2014 v 21:26 | Aiko a Fumiko |  Anime sezóny
Tak vás zdravím po dlouhé době!! :D Tak jak se vám daří? Jak dopadlo vysvědčení? U mě docela dobře dostala jsem pět dvojek :D Tak doufám, že jste si užili poslední školní den a hurá jsou tu prázdniny!! Já tomu stále nemůžu uvěřit xD. A jo ráda bych jsem tu přivítala Satsuki-san, která se vrací po dlouhé pouze. Takže ji přeju hodně štěstí :)

Táák a teď k tématu :D Každý asi vím, že za chvíli začne letní sezóna a tím pádem se budou vysílat nové anime. Tak já jsem si pro vás se svou sestrou připravila pár anime TV seriálu. Filmy se busou přidávat postupně. :) U každého anime, se bude vyskytovat, kdy se začne vysílat, od jakého studia je, ukázky,oficiální stránky, která skupina je pravděpodobně bude překládat a žánry do kterých patří. Bohužel děje se tady vysktuvat nebudou jelikož dou stašně těžko najít takže se omlouvám. :) Tak a jdeme na to!!!

Akame ga Kill!

Studio: White Fox
Žánry: Akční, Dobrodružné, Fantasy, Podle mangy, Shounen
Začátek vysílaní: 7.7.2014
Oficiální web: ZDE

Že by?

22. června 2014 v 8:53 | Aiko |  Deníček
Tak jo! Rekonstukci mám skoro za sebou ale mám prozatím jen obrázky apod. do článků, rozcestníku to budu dávat až dneska večer. :D Takže už se možná dneska rozjede aktivita ale radši nic neslibuji.
A jo ještě jsme byly v pátek V Zoo Ostravě se třídou a jak jsem přijela domů tak jsem byla hotově unavená. Přeci jsem tam běhala protože jsem měla narozky a kluci dobře ví, že jsem měla i bonbóny tak chtěla furt bonbóny :D A už vlastě jenom týden a potom máme PRÁZDNINY! Jupí!! Tak já pádím dělat něco na blog a užijte si poslední týden školy! xD
A jen tak mimochdem dneska se s největší pravděpodobností uzavírají kola Poznáš nás? Kdo by se chtěl ještě zúčastnit tak teď ještě můžete :D

Pozastavení blogu

15. června 2014 v 16:14 | Aiko |  Informace ohledně blogu
Ohayo,
jak se všichni máte? Já se mám fajn ale zítra zase ta škola. No jo ale ještě 14 dní a potom prázdniny :D Jinak blog bude nachvíli pozastavený zdůvody rekonstrukce. Ale za chvilí mě máte zpátky :D Jestli u vás bude probíhat třídění SB tak mě prosím omluvte.
Tak prozatím se mějte pěkně a naviděnou :D

Sword Art Online

15. června 2014 v 9:03 | Aiko |  Anime

Děj: Píše se rok 2022 a hračí začali hrát Sword Art Online, vášnivě očekáváne MMORPG, které vám umožní připojit se k dokonálemů virtuálnímu světu se speciálnimi helmami tzv. Nerve Gear. Kirito je jeden takový hráč, který touží jít zpět do akce poté, co strávil hodně času jako beta tester a rychle se stává přítelem nováčka Kleina. Ale brzy SAO s 10 000 hráči zjistí, že nejen, že nejsou schopni se odhlásit. Jediný způsob, jak se vrátit do svého fyzického těla je ten, že musí projít 100 patry hradu. Ale je tady další problém: smrt ve hře znamená smrt v reálném světe. Kirito a ostatní hráčí musí přežít hru, jak nejlépe umí.

Poznáš nás? Bonusové kolo

8. června 2014 v 11:08 | Aiko |  Soutěž: Poznáš nás?

Tak jo a máme tu bonusové kolo! V tomhle kole budute hádat anime z dvou MEP. Když budete hádat anime z prvního video tak napíšete "1" jako první video a za to napíšete anime které se tam vyskytují např: 1.Ao no Exorcist, Noragami...
A u druhého video budete postupovat stejně. Hodně štěstí!

1.

Shinrei Tantei Yakumo

3. června 2014 v 6:16 | Aiko |  Anime

Děj:
Yakumo Saito je vysokoškolák, který se narodil s červeným levým okem. To oko, které skrývá za kontaktní čočkou mu dává schopnost vidět duchy. Yakumo věří, že každou duši drží na světě nějaká příčina. Jednoho dne se za ním zastaví Haruka Ozawa, která si myslí, že její kamarádku posedl duch a žádá o pomoc. Yakumo tuto nabítku neochotně příjímá a tak začíná příběh plných nevyřešitelných nadpřizozených události.

Ceny pro Ayu

1. června 2014 v 18:45 | Aiko |  Grafika
Moc se omlouvám, že to trvalo tak dlouho :( Ale snad to nevadí :) Ceny za Bleskovku 01 budou snad do soboty. :)
Tak doufám, že se mnou budete mít ještě trochu ztrpení :D Tak a teď ty ceny snad se budou líbit :DShirai.cz | CZ/SK otaku portál