Červenec 2014

Menší aktivita blogu

22. července 2014 v 15:48 | Fumiko |  Informace ohledně blogu
Promiňte naše aktivita na blogu je už tak malá, ale sestra Aiko zvrací! TAK VÁŽNĚ PROMIŇTE!! Aiko se snaží uzdravit, co nejrychleji.

Gomennasai!!

17. července 2014 v 10:00 | Aiko |  Deníček
Promiňte, že píšu článek až teď. :( Já vím, že jsem slíbila, že napíšu článek o víkendu ale nastal dost blbý problém: počítač se jaksik přehrál a začal smrdět ale najede ale jen do toho odpočítávání nebo co. A za to vše může člověk (nebudu jmenovat), který měl něco udělat s anténou a díky blbé anténě se vyhazovali pojstky a tak se zkazil počítač. Teďka mám počítač od babičky.
Aktivita snad bude furt stéjná. Takže vydžte ještě ještě chvíli :) A ještě něco: hlasujte prosím v anketě v menu.

První setkání

11. července 2014 v 18:39 | Fumiko |  Informace ohledně blogu
Ahoj. Jmenuje se Fumiko. Jsem mladší sestra Aiko-chan. Jsem tady jako pomocník doufám, že vám to nevadí a nemyslíte si, že bych chtěla nahradit naši milovanou Sayuri-chan.
A teď něco o mě:
Koníčky: Ráda kreslím a mám nejraději sporty a vyhrála jsem ně jaké medajle. Ráda hraju hru The Sims 3. A mám ráda zvířata (Gepard je moje srcovka ♥ ♥)
Moje nejanime: Tokyo Ravens, Soredemo Sekai wa Utsukushii
Oblíbený hudební žánr: Pop
Oblíbené postavy: ♥Garra♥, Temari, Nike
Omluvte mě za případné chyby jsem totit dislektik. Tak to je asi odemě vše a těším na naší spolupráci :)
A jo Aiko by vám chtěla něco říct:
Ohayo,
jak se máte lidičky? Já se mám fajnově. Promiňte, že nejsem moc aktivní. Ale momentálně dokoukávám anime, které mám dlouho rozkoukané. A ještě teďka hodně čtu mangy...takže...Ale slibuji, že o víkendu se pokusím o nějaký článek a všechny vás (doufám) oběhnu :) A jo ještě dvě věci: První: Prosím přejmenujte si nás na Aiko a Fumiko. A za druhé: Prosím vás hlasujte v anketě, která je v menu. Závisí na tom jedna rublika tak to asi je vše, co bych chtěla říct. Tak ozvu se snad už o víkendu do té doby se mějte HEZKY!!

Jaké bylo jaro 2014?

7. července 2014 v 11:34 | Aiko |  Anime sezóny
Tak jak se máte? Já celkem dobře až na ty divné sny, co se mi zdají. :D A už jste byli někde na výletě? My jsme už byli v Zoo ve Zlíně a tam to bylo skvělé :D Tak už pojďme na hlavní téma, které je: ↓


Když jsem tento článek psala na papír tak se mě sestra ptala proč jaro, když už jarní sezóna skončila. A to je právě to. Jarní sezóna už skončila takže se vás vyptám na pár otázek. Já bych na ně taky chtěla odpovědět ale myslím, že jsem žádné nedokoukala, jelikož mi vypověděl službu můj zázračný přehrávač a budu mít nový až přijede Sayuri, protože nevím kde se to ztahuje a Sayuri zná hodně dobrých přehravačů. A online to asi taky nepůjde protože se mi potom seká počítač (musím povysávat, aby jel rychleji) A kdyby někdo náhodou zapomněl, co v jarní sezóně vyšlo tak se podívejte SEM . A teď jdeme na ty otázky:

1. Na, které anime jste se těšilli nejvíc?
2. Jaké anime vás nejvíc mile překvapilo?
3. U, kterého anime jste se nejvíce nasmáli?
4. Plakali jste u nějakého anime? Jestli ano tak u jakého?
5. Jaké anime vás nejvíce zklamalo?
6. Kolik anime jsi sledoval?
7. Myslíš, že jarní sezóna byla dobra nebo špatná?
8. Mohl/a bys zhodnotit jarní sezónu od 1 do 10?

Sayuri.. sayonara

3. července 2014 v 11:00 | Sayuri |  Informace ohledně blogu
Ahoj... ano jsem to ja Sayuri :)
Chtěla bych to tedy už oficiálně oznámit ikdyž všichni víte a vidíte ,že tu nejsem ...
Mno začala bych tím ,že když jsem tu byla a psala články a obcházela všechny užasné blogy dělalo mě to štastnou...bavilo mě to.Proto chci celému SB poděkovat :) ARIGATO !
a na závěr chci především poděkovat Aiko *_* naše sluníčko jak vše zvládá a jsi jako moje sestra spolu se smějeme a i hádáme ^^
Takže arigato minna !... všichni se držte ijte své krásné životy.. ikdyž vám třeba není ted dobře... po pekle vždy přijde štěstí proto musíte bojovat bye bye .... :)Vyhodnocení Poznáš nás? 11-15+bonus

3. července 2014 v 10:37 | Aiko |  Informace ohledně blogu
Táák je to tadýý: Vyhodnocení pěti lok Poznáš nás? Další kola vidím uprostřed srpna :D No první místa si napíšou o signaturu a 2.-3. místa si napíšou o ikonky. A Aya-san a Eriko si napíšou o jednu signaturu navíc jako odměnu zato, že se účastní nejčastěji soutěží Poznáš nás? Takže si napište o jednu signaturu navíc a teď vyhodnocení!!! :D

1.místo - Eriko
2.místo - Aya
3. místo - beepinka

1.místo - Eriko
2. místo - Aya
3.místo - -----

1.místo - Eriko
2.místo - Aya
3.místo - ------

1.místo - Eriko
2.místo - Aya
3.místo - -------

1.místo - Eriko
2.místo - Aya
3.místo - Naoki Keiko

Bonus (tady si o ikonku napíše 2.-4. místo
1. Eriko
2. Leriane
3. beepinka
4. alice

Tak si napiště o ceny!!

Neppu Kairiku Bushi Road

2. července 2014 v 16:30 | Aiko |  Anime

Děj: Příběh se odehrává v době, kdy je svět v jámě zoufalství po zpustošení jedem nesoucí název "Shinobi", který se dostal na zem po pádu asteroidu. Lidé utečou na místo zvané "Kairiku", místo, které kdysi bývalo dnem oceánu. Zde se lidé snaží ochránit před účinky jedu. V takovém světě je jediným světlem naděje "Posvátná zbraň Giga Road" a legendární bojovník "Yagyuu", kteří jsou třeba k nápravě následku jedu. Ve snaze zachránit svět, princezna Ame padlého národa povstane, aby zachránila svět. (Akihabara)


Shirai.cz | CZ/SK otaku portál