Říjen 2014

Konečně!!

31. října 2014 v 19:17 | Aiko |  Informace ohledně blogu
Ohoya!!
Jak se všichni máte? Jak jste si užili volno? Já se přiznám, že já se mám skvěle a prázdniny byly zajímavé.
No tak já bych vás chtěla informovat, co se děje nebo bude dít na blogu v následujíchích pár týdnech.

  1. Možná jste si všimli, že jsem před chvilkou změnila dess. Doufám, že se vám líbí. Můj první ve PS xD
  2. Tamao-chan mě nominovala do Řtezáku - oblíbené anime. Tak děkuji, že jsi mě nominovala. Možná to bude dýl trvat protože já nevím jaké je moje oblíbené anime. xD
  3. Začnu i s Fumiko přednastavovat články. Hlavně recenze a grafiku. No uvidíme :D
  4. Začala jsem aktualizovat 30 Day of Anime Challenge. Jsem zědavá jak dlouho mě to bude bavit. :D

Tak to bude asi vše. Mějte se hezky. A užijte si poslední říjnový den!!

Za týden prázdniny, nový počítač a...

18. října 2014 v 21:54 | Aiko |  Deníček
Hlasím se po dlouhé době! A teď se s vámi podělím o noviky.

První: dostala jsem nový počítač a je úplně božský!! Je strašně rychly oproti notebooku babičky xD A strejda mi sem stáhl i Photoshop takže jsem úplně nadšená :D PS je jiný šálek kávy oproti PF. :D Pod článek vám dám grafiku, kterou jsem udělala. :D
Druhá: za týden jsou prázdniny! A já jsem z toho totálně hotová! I moje babička!! xD Už se děsí toho, že nás bude muset hlídat tři pracovní dny. Ona si snad myslí, že podpálime barák či co!!
Třetí: chodim do školy teprv měsíc a něco do školy a už mě to štve. Možná proto, že nám pořád zatepluji a malujou školu a furt je hluk. Takže mě neustále bolí hlava a na náledě mi ani epřídavají spolužáci. Kluci dělají strašnej bordel a dva kamarádky mi chtějí pomoct ohledně nějaké osoby ale ono to dopadá tak, že jsem úplně vynervovaná a bojím se, co zase zrobí.
Čtvrtá: teďka nějak moc tvořím RPC. A ty, co jsem prozatím udělala nevypadají vůbec špatně. Ani nevím, kde se ve mě vzalo. Já jsem v tom teďka začala dělat tak jsem měla strach, že jsem všechno zapomněla. Přeci jsem naposled RPC dělala na konci června nebo, žeby července?
Pátá: já normálně píšu povídku, která má už pět\šest stránek. A to u mě je obrovský úspěch. Povídka se jmenuje Tisíc dveří. Včera jsem ji pře skype četla kamarádce a ona z ní byla totálně nadšená. Prej je i trochu strašidelná!! :D A líbila se dokonce Fumiko a to je, co říct. Jí se totiž líbí opravdu jenom málo věcí (nebo, že by to byla jiná ségra?)
Šestá: neměla jsem dneska mít zaracha na počítač?

První výtvor ve PS:

Druhý výtvor:

Poznáš nás? 4.bonusové kolo

11. října 2014 v 23:43 | Aiko |  Soutěž: Poznáš nás?

Táák a máme tady poslední kolo toho roku (a teď už doopravdy xD) V tomto kole budete hádat sourozence. Do komentářu napíšete číslo a písmenko, které k sobě patří. Ale aby to nebylo tak jednoduché tak napíšete jméno (příjmené) a anime, z kterého pochází.
Např.: 3c - Komui Lee a Lenalee Lee z D. Gray-man


Povinné! Jaký chcete diplom?

10. října 2014 v 14:54 Informace ohledně blogu
Ták jo! Všechny SB-éčka mi napíšou, co chtějí na diplom! A nezajímá mě jestli jste už dostali diplon nebo ne. Prostě mi to napíšete. A jestli nevíte jestli jste ještě mezi našimi SB tak se podívejte ZDE

Na slovíčko!

9. října 2014 v 14:57 | Aiko |  Informace ohledně blogu
Tákže vás po dlouhé době zase zdravím a máme tady zase informačku!

  • Včera náš blog oslavil druhé narozeniny. Za ty dva roky existence jsme narazili na spoustu hodných lidí. Ale taky jsme prožili tolik smutných zpráv. Takže doufejme, že přežijeme další rok.
  • Jak jste si mohli všimnout tak poslední článek vyšel v neděli. Proč? Čekala jsem na první komentář, který se objeví u Intabyuu č.1. Ovšem jsem se ho nedočkala. Čtyři dny jsem se nedočkala. Jak je možné, že za čtyry dny, kdy přišlo průměrně 20 lidí denně jsem se nedočkala oni jednoho komentáře u tohoto článku. Tak jsem se s Fumiko rozhodly. Jestli chcete nový článek tak musí být poslední článek okomentovaný pětkrát (informační články komentovat nemusíte). Pětkrát okomentujte TENTO článek a budete mít další článek. Záleží jenom na vás jestli články, které by měly vycházet pravidelně budou vycházet nadále normálně. Tak se pořádně rozhodněnte.

Intabyuu- č.1 - Fumiko

5. října 2014 v 19:48

N: Ahoj!! Pardon, že první rozhovor dávám o čtyry dny později ale bohužel dřív mi nevycházel čas.
A první s kým mám rozhovor je Fumiko-cháán. Spoluadminka tohoto blogu!! Přivítejte ji potleském. *tles,tlesk*
Jéé já ňouma jsem se ani nepředstavil? Fakt, že jo!! Nepředstavil jsem se!! To je tragédie... Tak to napravím... Jsem Naoki Yumichiki starší dvojče Aiko v anime. (Jinak Aiko má jenom sestry....) A budu uvádět tyto rozhovory...Tak doufám, že se nepozabíjíme.... xD Tak jo tak teďka přivitáme našeho hosta Fumiko-cháán.... Fumiko pojď sem.Shirai.cz | CZ/SK otaku portál